Zula Europe PC Game Overview:

Oyuncu olarak, iki farklı savaşçı grubu arasında seçim yapabileceksiniz: organize bir suç sendikası olarak yanlış anlaşılan bir grup uyanık olan Zula ve dünyadaki hemen hemen her askeri organizasyona sızmış uluslararası bir paramiliter güç olan Gladyo.

Oyun Takım Ölüm Maçı, Bayrak Yakalama, Herkes için Ücretsiz veya Aranıyor gibi çeşitli oyun modları vardır ve yenileri yolda! Popüler TV kahramanlarından esinlenilmiş ve benzersiz bir arka plan hikayesine sahip on altı oynanabilir karakter mevcuttur. Gerçek bir his elde etmek için, tüm karakter kıyafetleri ve ekipmanları tam paramiliter özelliklere dayanmaktadır. Dahası, 150’den fazla silah arasından seçim yapacaksınız ve oyuna düzenli olarak yenileri ekleniyor.almak için buraya tıklayın zula indir

Bu inanılmaz nişancı oyununun tüm özel özelliklerinin tadını çıkarın  ve  muhteşem ödüller kazanacağınız görev sistemini unutmayın.
Arkadaşlarınızla oynayın, karakter becerilerinizi geliştirin, bir klan oluşturun ve turnuvalara katılın.
Zula, daha önce hiç görmediğiniz gibi gerçekçi bir deneyim sunuyor, bu yüzden hedefinizi kaçırmayın, gelip cesaretinizi kanıtlayın!

Zula Avrupa Bedava İndir PC Oyunu.  Zula Avrupa oyunu, oyunda olduğunuzda sizi bir süre eğlendirecek çekici ve stratejilerle dolu. Zula Europe  , fantastik özellikleriyle gerçekten harika bir oyundur ve  Zula Avrupa’da  farklı konumlara sahip, grafik olarak geliştirilmiş tek oyuncu görevlerinin keyfini çıkaracaksınız. Herkes oyunların bu özelliklerini seviyor ve orijinal olarak Zula Avrupa  oyunukonsepti çok seçkin ve şaşırtıcı. Bence Zula Avrupa oyununu çok ve çok tercih edeceğim çünkü bu oyunun şimdiye kadarki en iyi oyun olduğunu düşünüyorum. Zula Avrupa… Ne bir oyun, ne bir oyun fikri, gerçekten etkileyici bir oyun. Burada, Zula Avrupa’da dünyanın en tehlikeli isyancılarını kontrol ediyoruz ve Zula Avrupa oyunu oynamak için gerçekten çılgınım.  PC için Zula Europe indirmeye başlamak için indirme düğmesine tıklayın  minecraft apk . Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler! .

Şunlar da hoşunuza gidebilir:

Sistem gereksinimleri:

Zula Europe  Free Download programını başlatmadan önce  bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.

Şunlar da hoşunuza gidebilir:

  • İşletim Sistemi : Windows XP (SP3), Windows Vista (SP3), Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 Windows 10
  • İşlemci:  Intel (R) Core (TM) 2 Duo 2.4, AMD Athlon (TM) X2 2.8 Ghz
  • Bellek : 2 GB  RAM 
  • Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GTX 950 2GB / AMD Radeon R9 270
  • Ses : Evet
  • Disk Alanı : 1  GB

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *