Bu sürüm nedir ve yenilikler nelerdir?

Size Minecraft Pocket Edition 0.3.0 , 0.3.2 ve 0.3.3 güncellemelerini sunuyoruz  . Bu Android cihazlar için ücretsiz bir sürümüdür. Bloklar, eşyalar, çeteler, oynanış ve çok daha fazlası sizleri bekliyor.

 

Bu oyun Minecraft 0.3 güncellemeleri bir dizi. Bu güncelleme, bloklar, farklı nesneler, çeteler ve oyunun teknik kısmı gibi birçok farklı ve ilginç yenilikler ekliyor.

Minecraft PE’de zanaat ürünleri

Bu, oyuncuların zanaat yapmasına izin veren bir güncellemedir. In  Minecraft PE 0.3.0  oyunun sürümü, oyuncular, yani ihtiyaç duydukları şey, bir öğeyi veya bir ustalık tablosu kullanılarak bir blok oluşturmak için, zanaat şeyler fırsat var. Bu belki de Minecraft dünyasının en önemli bloklarından biridir.

Ayrıca oyunda, oyuncular tavuk ve inek gibi ilk çetelerden birini karşılayabilirler. Tavuk, oyuncuya yumurta Minecraft apk indir verebilen bir mafyadır. Oyuncular tohumlarını kullanarak onları çoğaltabilirler. İnek, oyuncuya süt, et ve deri veren bir mafyadır. Oyuncular bu çeteleri buğday kullanarak çoğaltabilirler.

Minecraft dünyasında çok çeşitli bloklar ve öğeler. Hepimiz hayatta kalmak için farklı öğelerin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.

İnşaat malzemeleri olarak, oyuncuların güzel ve eşsiz evler inşa etmeye başlayabilecekleri çok sayıda yeni blok eklediler. Çeşitli cevherler, tuğlalar, yarı bloklar ve basamaklar.

Hayatta kalma ve genel olarak oyun için çok yararlı olabilecek yeni eşyalar kartopu, sopa, sarı boya, şeker, kitaplar, kağıt ve kömürdür!

Mojang stüdyosunun geliştiricileri de Minecraft PE 0.3.0 oyununa silahlar ve çeşitli ahşap araçlar ekledi. Bu bir balta, kılıç, kazma, maça ve diğerleri.

Minecraft PE 0.3.2 oyun sürümüne neler eklendi?

Bu güncelleme oyuna ek faydalı şeyler ekledi, örneğin, Fırın. Bu, bir işçiliği masası kadar bir blok kadar yararlı ve önemlidir. Fırın, oyuncunun cevheri eritmesine yardımcı olacaktır.

Altın ve elmas gibi madenlere yeni cevherler eklendi. Madene giderken, oyuncular artık yeni cevherler bulabilirler.

Minecraft dünyasında, yapılar için ek malzeme olarak kullanılabilen Cam Bölme eklendi. Yeni cevherlerden oyuncular kazma, kürek ve eksen gibi farklı araçlar yaratabilirler.

Minecraft PE 0.3.3 oyun sürümüne neler eklendi?

Minecraft oyununun bu versiyonunda, oyuncular yeni bir silah aldı, bu oklar, yeni eşyalar ve çetelerin bulunduğu bir yay. Ayrıca bu versiyonda, önceki versiyonlardaki oyuncular tarafından daha önce bulunan çok sayıda hata düzeltildi.

Oyuna neler eklendi?

Kemik Küspesi, ürün büyümesini hızlandırdı;

Küçük bir olasılıkla çakmaktaşı çakıldan düşebilir;

Bir yay için okları hazırlamak için tavuklardan bir damla olan tüy malzemesi gereklidir.

Oyuncuya zarar verebilecek yeni agresif çeteler. Yeni çetelere örümcekler ve iskeletler eklendi.

Örümcekler, gündüz oyuncuya saldırmayan nötr çetelerdir, geceleri agresiftirler;

İskeletler, karşılaşır karşılaşmaz oyunculara saldıracak düşmanca çetelerdir. Bu çeteler güneşte yanar, bu nedenle, örümcekler gibi, sadece geceleri bulunurlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *